Banky.cz Bankovní poradna zdarma Spoření #1511, Změna bydliště u penzijního připojištění

Změna bydliště u penzijního připojištění, Spoření

Stavební spoření s bonusem 8 500 Kč
6.8.2014 Spoření

Dobrý den, mám u Vás založené penzijní připojištění. Cca před dvěma lety jsem změnila bydliště a Vám to neoznámila (omlouvám se). Zjistila jsem to až když jsem si kontrolovala výpisy (za dva roky mi už žádný nepřišel). Musím změnu bydliště oznámit? Musím osobně na přepážku? Stačí ke změně občanský průkaz? Děkuji moc za Váš čas. Weberová

Dobrý den,
nejsme banka (ani penzijní fond), ale pouze poradenský portál. O jakou se jedná banku/penzijní fond?
Chcete-li roční výpisy nechat zasílat na jinou adresu, změnu je třeba ohlásit. Např. u České spořitelny lze změnu provést pouze pomocí internetbankingu (na pobočku nemusíte). V případě návštěvy pobočky OP stačí.

Petr JermářBanky.cz