Banky.cz Bankovní poradna zdarma #144,Dotaz v bankovní poradně

Proč platím poplatek za návštěvu přepážky, i když nic nevybírám?

Dobrý den,dříve byla služba,že při výběru částky nad 155OO,- se platilo cca 15,-Na výpisu mi však chodí vyúčtování za platby na přepážce 65,-,tedy i za pouhou návštěvu u přepážky,aniž bych něco vybíral. Předem děkuji za odpovědˇ zdraví Petřina

Dobrý den,

prosím specifikujte blíže, o jakou banku a produkt se jedná.