Banky.cz Bankovní poradna zdarma #470,Dotaz v bankovní poradně

Jak nejlépe refinancovat půjčku od České spořitelny a získat výhodnější účet u banky?

chci refinancovat pujču od české spořitelny pokud možno co nejvyhodněji bez povinosti zřídit si učet u banky přes kterou chci pujču refinancovat dlužná částka je 229 216kč z rpsn15procent. dekuji mečár vitezslav tel 736675954

Dobrý den,

mrkněte sem na přehled všech spotřebitelských úvěrů a vyberte si dle parametrů pro Vás nejvýhodnější produkt. Doporučuji např. RePůjčku od Equabank (absolutní novinka, ještě ani není ve výše uvedeném seznamu).