Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #23123,Bydlení u matky zdarma v insolvenci

Bydlení u matky zdarma v insolvenci, Exekuce a insolvence

Běžný účet s bonusem 3 000 Kč

Dobrý den, mám několik dluhů, ze kterých je jeden psaný na mou kolegyni. Bydlím u mamky, která vychovává a živí mého syna i mě. Mamce je 70 let a prakticky neví o mých problémech. Nechci ji tím ani zatěžovat. Chtěl jsem žádat o insolvenci, ale bohužel jsem přišel na pár překážek, kde bych zřejmě musel uvést smlouvu na bydleni. To by byl problem. Prosim vás, vše krom částky na bydlení mohu uvést a mám podloženo. Co mohu dělat? Mé moznosti jsou omezeny. Jsem opravdu na dně a nevim jak dál. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

bydlení u matky zdarma/bez nájemní smlouvy je naprosto v pořádku, nebrání to nikterak vstupu do insolvence.