Banky.cz Bankovní poradna zdarma Hypoteční poradna #8542,Hypotéka a insolvence

Je možné si po insolvenci pořídit vlastní RD za 1,5 mil Kč?

Dobry den, jsem po insolvenci dele jak 3 roky, chtel bych si koupit vlastni RD a neplatit drahy najem, ale castka kterou potrebuji je 1,5 mil Kc. Je to prosim v me situaci resitelne? Dekuji

Dobrý den,

banky nepůjčují peníze klientům 3-4 roky od momentu skončení insolvence. Po uplynutí této doby máte opět šanci žádat o bankovní úvěry (půjčka, hypotéka). Je však třeba splňovat podmínky DTI, DSTI a LTV