Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #6691,Kolik mi bude zůstávat navíc od června 2019?

Jaké jsou možnosti zlepšení finanční situace pro manžele s oddlužením a dětmi?

Běžný účet s bonusem 3 000 Kč

Dobrý den, pane doktore, máme společné oddlužení manželů (děti ve věku 16 a 8 let). Prosím polepšíme si taky nebo ne? Já mám v nové práci asi 18 000 Kč a manželka také 18 000 Kč. Kolik bychom měli dostávat? Děkuji za odpověď

Dobrý den,

s příjmem 18 000 Kč a dvěma dětmi si od června 2019 bohužel nepolepšíte. Museli byste každý vydělávat minimálně 19 286 Kč.