Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #3497,Osobní bankrot

Jak se vyhnout exekuci a splatit dluhy při podnikání jako OSVČ?

Běžný účet s bonusem 3 000 Kč

Zdravím, na jaký institut nebo kam přesně se obrátit, když chci jít do osobního bankrotu? Děkuji

Dobrý den,

žádost je třeba podat místně příslušnému krajskému soudu (na sepsání žádosti/návrhu doporučuji najmout právníka či vyhledat jinou odbornou pomoc). V případě nedostatků Vám soud vrátí žádost k přepracování (na to byste měl ale jen 7 dní). V případě úspěchu soud vydá předběžné opatření v řádu hodin, které ihned pozastaví všechny probíhající exekuce.