Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #3590,Příjemce neobdržel platbu

Příjemce neobdržel platbu, Platba

Běžný účet s bonusem 3 000 Kč
31.5.2017 Platba

Dobrý den, dne 23.5. 2017 jsem posílala platbu z mého účtu xxx/0300 na účet xxx/2700. Peníze mně byly odečteny a na účet příjemce nepřišly. Nevím, kde se stala chyba. Děkuji

Dobrý den,

tuzemský mezibankovní platební styk nezabere déle než 2 pracovní dny, tedy peníze musely být připsány na účet příjemce nejpozději ve čtvrtek 25/5. Pokud by Vámi zadaný cílový účet neexistoval, peníze by se automaticky vrátily zpět do dalších dvou pracovních dnů (nejpozději do pondělí 29/5). Doporučuji překontrolovat, zda-li nedošlo k chybě v čísle účtu (peníze tak mohl obdržet někdo jiný). Pokud bylo zadané číslo účtu v pořádku, peníze na účet příjemce dorazily již minulý týden.