Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #3619,Úvěr na rozjezd podnikání

Úvěr na rozjezd podnikání, Půjčka

8.6.2017 Půjčka

Krásný den přeji, rád bych rozjel v ČR novou značku krmiva pro psy a kočky a potřebuji vyřešit vstupní kapitál 3-5 milionů korun. Rád bych se zeptal, zda jsou vůbec u nás banky, které nehledí na dan. přiznání, ale zajímá je podnikatelský plán a myšlenka, kterou chce člověk zrealizovat, nebo je lepší se obrátit na investory. Děkuji

Dobrý den,

úvěr na rozjezd podnikání získat lze, ale je třeba ručit nemovitostí z důvodu vysoké míry rizika (bohužel ne každý start-up se rozvine v úspěšné podnikání a banky musí při půjčování peněz dodržovat přísná obezřetností pravidla). Oproti bankám jsou mnohdy vstřícnější družstevní záložny, tedy bych doporučil se v prvé řadě obrátit spíše na ně (např. ANO SD).

Pokud vhodnou nemovitost do zástavy nemáte, budete se muset obrátit na investory (kteří na rozdíl od bank mohou do Vaší nové firmy kapitálově vstoupit).