Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #3680,Zrušený účet a vrácení platby

Zrušený účet a vrácení platby, Platba

Běžný účet s bonusem 3 000 Kč
7.7.2017 Platba

Dnešního dne, t.j. 7.7.2017, jsem poslala na účet u banky 2310 částku Kč 1 113,- Kč. Majitelem účtu mně bylo následně sděleno, že účet byl již v únoru zrušen a sdělen mi nový účet u banky 2010. Prosím o sdělení, zda můj převod na zrušený účet mně bude vrácen, abych mohla peníze poslat na nově zřízený účet u banky 2010. Děkuji.

Dobrý den,

v případě odeslání platby na zrušený účet se peníze automaticky vrátí nejpozději do 4 pracovních dnů.