Banky.cz Články Peníze Jak vložit peníze do bankomatu?

Jak vložit peníze do bankomatu?

Vkladomat
8.7.2024 Peníze

V současné době se kromě bankomatů určených k výběru peněz setkáte i s bankomaty známými také jako vkladomaty, které umožňují vklad peněz. Vkladomaty fungují tak, že se po vložení hotovosti peníze automaticky propíšou na váš bankovní účet. Kde všude najdete bankomaty s funkcí vkladu a jak do bankomatu vložit hotovost?

REKLAMA

Návod na vklad peněz do bankomatu

Postup při vkládání peněz do vkladomatů je velmi jednoduchý:

  1. Nejdříve do vkladomatu vložte svou debetní kartu a zadejte PIN.
    TIP: Některé banky umožňují vkládat peníze do bankomatů bez platební karty, vystačíte si s telefonem nebo chytrými hodinkami s uloženou kartou v digitální podobě.
  2. Z nabídky na obrazovce zvolte možnost vkladu peněz.
  3. Na čelní nebo boční straně vkladomatu se otevře přihrádka, do které se vkládají bankovky.
  4. Bankovky, které vkládáte do vkladomatu, nesmí být poškozené, zmačkané nebo svázané. Nemusíte je ale přepočítávat nebo řadit po jedné, kombinovat můžete také bankovky různých hodnot. Vkladomat bankovky spočítá automaticky.
  5. Po spočítání peněz vkladomatem pouze potvrdíte zaslání peněz na bankovní účet, který se váže k vaší kartě. V případě, že budete chtít peníze zaslat na jiný účet, vyplníte požadované číslo účtu. Kódy českých bank najdete tady.
  6. Potvrzením účtu, na který se mají peníze připsat, máte hotovo.

Jaká bezpečnostní opatření dodržovat při vkladu peněz?

Bezpečnostní opatření při vkládání peněz do bankomatu by měla být podobná jako při jejich výběru. Prvním krokem by měla být kontrola bankomatu. Ověřte si, jestli na něm není umístěné neobvyklé zařízení nebo jestli není nějakým způsobem poničený. V minulosti policie například řešila případy, kdy podvodníci na bankomat nainstalovali miniaturní kameru nebo dočasně umístili čtecí zařízení před otvor čtečky magnetického proužku.

Při zadávání PINu kryjte klávesnici rukou, aby nemohla PIN odpozorovat kamera nebo přihlížející osoba. Při vkládání peněz se řiďte pouze pokyny uvedenými na obrazovce bankomatu. Po vložení peněz si zkontrolujte výpis z účtu, abyste se ujistili, že byly všechny peníze vložené na účet. Doporučuji používat bankomaty s bezkontaktní čtečkou karet, kterých je dnes již většina. U takto vybavených bankomatů nemají podvodníci šanci zkopírovat data o vaší platební kartě,“ říká Petr Jermář, specialista na finance z portálu banky.cz. Uvažujete kromě debetní platební karty o pořízení kreditní karty? Podívejte se na přehled a porovnání kreditních karet.

Další tipy, jak zvýšit bezpečnost při vkladu i výběru peněz

Zvláště pokud chcete do vkladového bankomatu vložit větší množství peněz, doporučujeme si dobře zkontrolovat okolí. V případě, že není bankomat na rušném místě, raději se vyhněte vkládání hotovosti pozdě v noci. Při vyšších vkladech je ideální využít vkladomaty, které jsou zřízeny přímo na pobočkách bank, a můžete se k nim dostat pouze po přiložení platební karty. Nezapomeňte si také vzít účtenku, která vám poskytne důkaz o transakci v případě, že dojde k nějaké chybě, kterou budete muset dokázat. Účtenka, kterou v bankomatu necháte, je navíc dobře zneužitelná podvodníky.

Jaké jsou poplatky za vklad peněz do bankomatu?

Běžný účet s bonusem 1 000 Kč

Všechny banky, které napříč Českem provozují vkladomaty, umožňují svým klientům vkládat peníze bez poplatku. Vklady však bývají omezeny maximální částkou nebo počtem bankovek.

BankaPoplatekPodrobnosti
Air BankZdarmaMinimální vklad: 100 Kč
Denní limit: 600 000 Kč
Povolený počet vložených bankovek naráz: 200 ks
Česká spořitelnaZdarmaMaximální vklad: 350 000 Kč
Povolený počet vložených bankovek naráz: 60 ks
ČSOBZdarmaMaximální vklad: 350 000 Kč
Povolený počet vložených bankovek naráz: 200 ks
Fio bankaZdarmaDenní limit: 250 000 Kč
Komerční bankaZdarmaMaximální vklad: 300 000 Kč
Povolený počet vložených bankovek naráz: 200 ks
mBankZdarmaMaximální vklad: 350 000 Kč
Povolený počet vložených bankovek naráz: 150 ks
MONETA Money BankZdarmaMaximální vklad: neomezený
Povolený počet vložených bankovek naráz: 200 ks
RaiffeisenbankZdarmaMaximální vklad: 350 000 Kč
Povolený počet vložených bankovek naráz: 200 ks

Novým trendem je sdílení vkladomatů mezi více bankami. Díky tomu se vkladomaty či bankomaty dostávají i do menších měst. Nově sdílí své bankomaty například Komerční banka, Moneta a Air Bank

Za jak dlouho budete mít vložené peníze na účtu?

Doba, po které se hotovost po vložení peněz připíše na účet, se odvíjí od konkrétní banky. Například v případě ČSOB budete mít peníze při vkladu do 20:00 na účtu okamžitě, pokud peníze vložíte později nebo mimo pracovní dny, peníze se na účtu objeví následující pracovní den. Banka MONETA Money Bank připisuje peníze na účet okamžitě, a to i u vkladů večer, o víkendu a svátcích.

Jak najdete nejbližší bankomat s funkcí vkladu?

Pokud chcete peníze vložit na účet prostřednictvím vkladového bankomatu, musíte použít bankomat své banky. Výčet vkladomatů konkrétních bank najdete na jejich webových stránkách. Nejbližší vkladomat můžete vyhledat také pomocí map, bankomaty jsou vyznačené jak v Mapy.cz tak v Google Maps.

Co dělat, pokud bankomat nepřijme peníze?

V případě, že jsou bankovky pomačkané, potrhané nebo přeložené napůl, případně jsou vlhké nebo jsou nějakým způsobem znečištěné, nemusí je vkladomat přijmout. V takovémto případě můžete bankovky na účet vložit na pobočce vaší banky. Banky přijímají následující bankovky:

  • bankovky opotřebené oběhem – pomačkaná bankovka, zašpiněná bankovka nebo bankovka, které chybí část nebo část okraje
  • běžně poškozené bankovky – natržená bankovka, přetržená bankovka (složená ze dvou částí), popsaná a pomalovaná bankovka, potištěná bankovka, necelá bankovka, jejíž plocha je větší než 50 % a proděravělá a propálená bankovka
Běžný účet bez poplatků

Co dělat, pokud bankomat nepřijme peníze?

Pokud je však bankovka poškozená natolik, že není možné potvrdit její pravost, jedná se o nestandardně poškozenou bankovku, kterou mohou odmítnout všechny subjekty a Česká národní banka ji zadrží bez náhrady. A kde vyměnit neplatné bankovky? Přečtěte si článek Kde vyměnit neplatné koruny, eura, kuny nebo švýcarské franky? Jak dlouho je výměna možná?

Jaké typy bankomatů umožňují vklad peněz?

Bankomaty, které umožňují kromě výběru peněz také vklad peněz, má v současné době většina tuzemských bank. Takzvaný vkladomat jednoduše poznáte podle dvou základních znaků. Tím prvním je skutečnost, že na zařízení bývá nápis "Vkládání hotovosti", vkladomaty poznáte i podle velkých dvířek, která jsou určená na vkládání bankovek,“ říká Petr Jermář, specialista na finance z portálu banky.cz.

Kde hledat pomoc v případě problémů se vkladem peněz?

V případě, že dojde k nějakému problému spojenému se vkladem peněz, například vám bankomat odmítne vydat platební kartu, přímo na bankomatu najdete telefonní číslo, na které můžete zavolat, když se objeví potíže.

REKLAMA

ANKETA k článku Jak vložit peníze do bankomatu?

Využíváte vkladomaty pro vkládání hotovosti na bankovní účet?

Počet odpovědí: 82

KOMENTÁŘE k článku Jak vložit peníze do bankomatu?

Přidejte nový komentář

Vklady, Komentoval(a): Lucie Khínová

30.08.2024 20:22:14

Dobrý den, proč při vkládání peněz musím použít kartu? Když ji mám nahranou v mobilu a ten nelze použít. Děkuji

Re: Vklady, Komentoval(a): Petr Jermář, Banky.cz

30.08.2024 22:50:14

Dobrý den, platební karta slouží k identifikaci vkládajícího klienta. Jak jinak by banka poznala, kdo a na který účet peníze ukládá?

Přidejte nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Poznejte 3 nejčastější nástrahy bezplatných fakturačních programů

Poznejte 3 nejčastější nástrahy bezplatných fakturačních programů

20.12.2024 Peníze

Začínající podnikatelé často využívají bezplatné fakturační programy. Jsou dostupné, dobře se používají a fakturu vygenerují na pár kliků. Bezplatné programy mají ale i svá úskalí – přečtěte si, o čem byste měli vědět, než je začnete využívat.

Zdroj obrázku: Pexels.com

Kalkulačka DPH 2024: Spočítejte si DPH snadno a rychle

Kalkulačka DPH 2024: Spočítejte si DPH snadno a rychle

20.12.2024 Peníze

Potřebujete snadno a rychle vypočítat daň z přidané hodnoty pro vaše podnikání nebo nákupy? V tom případě vám skvěle poslouží kalkulačka DPH, díky které můžete jednoduše vypočítat cenu s DPH i cenu bez DPH. Přiblížíme vám také, na co se vztahuje snížená sazba DPH a jaká je aktuální sazba DPH v České republice.

Kalkulačka mateřské 2024: Výpočet výše peněžité pomoci v mateřství

Kalkulačka mateřské 2024: Výpočet výše peněžité pomoci v mateřství

12.12.2024 Peníze

Plánujete mateřskou dovolenou a zajímá vás, jaká bude vaše peněžitá pomoc v mateřství (PPM)? Porozumění výpočtu mateřské je důležité pro finanční plánování pro období mateřské, a posléze i rodičovské dovolené. Přinášíme vám podrobnou kalkulačku pro výpočet mateřské, zadat do ní stačí jen dva údaje.

Insolvenční kalkulačka 2024: Jak vypočítat nezabavitelnou částku?

Insolvenční kalkulačka 2024: Jak vypočítat nezabavitelnou částku?

10.12.2024 Peníze

Pokud se nacházíte v situaci, kdy čelíte insolvenci nebo vám hrozí exekuce, je klíčové porozumět pojmu nezabavitelná částka. Tato částka představuje minimální příjem, který vám musí zůstat na pokrytí základních životních potřeb, i když se potýkáte s dluhy. Aktuální nezabavitelná částka v roce 2024 doznala změn, které ovlivňují situaci mnoha dlužníků. Tento článek vám poskytne přehled o jejím výpočtu, právních předpisech a rozdílech mezi exekucí a insolvencí.

Důchodová kalkulačka 2024

Důchodová kalkulačka 2024

7.12.2024 Peníze

Chcete vědět, jak vysoký budete mít starobní důchod? Důchodová kalkulačka vám dá přehled o budoucí penzi, za předpokladu platnosti aktuálních podmínek výpočtu. Vysvětlíme vám, co ovlivňuje výši důchodu, kdy můžete odejít do penze, a jak si svůj důchod co nejlépe naplánovat. 

Z naší bankovní poradny

Nedostatek prostředků k platbě

10.9.2017 Běžný účet
Dobrý den, pokud bych měl u vás běžný účet, jaká je obvyklá praxe ve věci, kterou uvedu dále. Příklad ze života: klient má nedostatek finančních prostředků na běžném účtu. Aniž by si to uvědomil, prostě to přehlédl, zadá příkaz k úhradě na vyšší částku. Nemá žádný kontokorent, nic, co by umožnilo jít do mínusu. Co se stane dál? Bude vaším systémem nebo pracovníkem nějak včas upozorněn, nebo bude neprovedená transakce automaticky sankcionována ceníkovým poplatkem? Např. u jedné nejmenované banky to je 40 Kč. Děkuji mockrát za vyčerpávající informace mailem. Marcel Dobrý den, tuto situaci řeší každá banka trochu jinak. Jako vůbec nejlepší mi přijde platbu pozastavit do momentu, kdy bude opět na účtu dostatek prostředků. Tak postupuje např. Equa bank, která při nedostatku prostředků platbu neodešle, ale "zaparkuje ji" do sekce "budoucí platby" a v poznámce vidíte popis "čeká na dostatek prostředků na účtu". Jakmile peníze na účet dorazí, platba se automaticky odešle. Toto řešení poskytuje ochranu v případě, kdy by Vám někdo zcizil platební kartu a prolomil PIN - zloděj pak nemůže vybrat více, než máte na účtu. Jiné banky platbu odešlou a chybějící peníze vedou jako nepovolený debet s úrokem až 25% nebo si účtují jiné poplatky.  ZOBRAZIT CELÝ DOTAZ A ODPOVĚĎ

Přeplatek na pojistném

20.3.2017 Pojištění
Vážení, v 11.listopadu 2016 jsem na poště Praha 14, 198 00 uhradil 199,- Kč jako platbu pojistného u AIG pojišťovna. Moje smlouva s pojišťovnou však byla zrušena, neboť jsem byl takřka 2 měsíce v nemocnici - a nemohl reagovat např. na upomínky. V současné době už měsíc pátrám po tom, kde a na jakém účtu skončila má platba 199,-Kč. Pošta mě odkazuje na pojišťovnu, tam mi ale řekli, že dle mého variabilního symbolu 7545005474 dnes již zrušený účet nevykazuje nedoplatek, resp. přeplatek. Vodítkem by mohl být můj omyl, na složence jsem uvedl č.konta 2018550408/2600, přičemž správné číslo konta mělo být 2018500408/2600. Žádám vás tímto o pomoc. Sice jde o titěrnou částku, avšak já se na celou věc začal dívat z principiálních důvodů. Pošta tvrdí, že platbu odeslala, pojišťovna tvrdí, že platbu neobdržela. Předem děkuji za radu či pomoc. Dobrý den, Pošta Vám nepomůže, ta jen provádí platby dle Vašich instrukcí (neví, komu a proč posíláte peníze). Je třeba případně kontaktovat přímo AIG pojišťovnu, sdělit jí, kolik a kam jste kdy poslal a požádat o vrácení přeplatku na pojistném. Pokud jste ale na složence uvedl špatné číslo účtu, pak peníze AIG pojišťovna vůbec neobdržela (a tudíž u Vás neeviduje žádný přeplatek) a peníze dostal někdo jiný (nebo cílový účet neexistoval a peníze se vrátily zpět Poště). A tady nastávají komplikace. Pokud byste platbu provedl ze svého bankovního účtu (což mimochodem nic nestojí na rozdíl od desítek korun za složenku), peníze by se Vám automaticky vrátily zpět na účet (v případě neexistujícího cílového účtu). Pokud by chybně zadaný cílový účet existoval, kontaktoval byste svou banku, která by následně vyzvala majitele cílového účtu k navrácení peněz. Obávám se, že 199 Kč poslaných přes Poštu složenkou takto nevypátráte. Založte si běžný účet u Equa bank (z pohodlí domova přes internet, banka smlouvu k podpisu pošle zdarma kurýrem), kde máte vše zcela zdarma (veškerý platební styk, platební karta, neomezené výběry z bankomatů všech bank, atd.) a bez jakýchkoliv podmínek. Platby provádějte z pohodlí domova přes internetbanking. A problém se zatoulanými penězi Vás již nepotká. ZOBRAZIT CELÝ DOTAZ A ODPOVĚĎ

Kam investovat úspory?

18.3.2017 Akcie a investice
Dobrý den! V první řadě bych chtěl Váš server, jako jeho dlouholetý čtenář, velice pochválit. Před zhruba třemi lety jsem začal pracovat v bankovním sektoru a našel jsem na těchto stránkách mnoho skvělých a hlavně lehce pochopitelných rad i zajímavostí a aktualit. Upřímně řečeno, rad ohledně bankovnictví není v ČR nikdy dost proto palec nahoru pro Váš server :). Každopádně bych se nyní na Vás rád obrátil s prosbou o radu. Po třech letech v bankovní branži se mi nahromadily nějaké peníze a rád bych je co možná nejrozumněji investoval (samozřejmě s co možná nejzajímavějším výnosem a nejnižším rizikem). Mám už dva spořící účty, stavební spoření, na důchodové si posílám maximální částku, a v poslední době se začínám zajímat o pole investičních fondů a případně i dluhopisů. Zde právě bych rád položil svoji otázku. Myslíte si, že je zajímavější investovat do investičních fondů (aktuálně zvažuji u ING) a rovněž jsem na Vašich stránkách zahlédl i inzerci investování do dluhopisů nemovitostí přes CEE Real Estate. Mohl bych Vás požádat, o radu, čemu nebo komu se na tomto ošemetném poli vyhnout a nebo naopak kde zapojit své prostředky? Předem velmi děkuji za odpověď a přeji krásný zbytek dne. Dobrý den, jsme rádi, že se Vám náš portál Banky.cz líbí.  Vaši otázku "Kam investovat úspory?" bych si dovolil přetransformovat do "Čeho chci v životě dosáhnout, kam směřuji?". Peníze nám pomáhají realizovat životní sny. Někdo by rád celý život cestoval, střídal pracovní místa, žil v nájmu a hromadil majetek pro zajištění klidného stáří. Další by chtěl velký domek se zahradou a vychovávat hromadu dětí. Dle životních priorit lze pak doporučit optimální nakládání s osobními financemi a vhodné investice. Já bych viděl jako první životní cíl zajištění vlastní střechy nad hlavou. Přestanete platit nájem, získáte ideální podmínky pro založení rodiny a zajistíte si klidné stáří. Nemáte-li doposud vlastní bydlení, není lepší volby než investovat všechny své úspory do koupě nemovitosti a zbytek doplatit hypotékou.  Jste-li již v další životní etapě (vlastníte nemovitost, rodina zajištěna), pak teprve lze doporučit "investování". Očekávaný výnos je vždy úměrný riziku. Neexistuje nic jako výnosná bezriziková investice. Nejbezpečnějším uložením peněz je vklad v bance, který je do ekvivalentu 100 000 EUR zcela bezrizikový (díky pojištění vkladů), ale také velmi málo výnosný (úrok cca 1%). O něco rizikovější je investice do nemovitosti na pronájem (očekávaný výnos cca 5%, ale nemusíte mít štěstí na dobré nájemníky). Pak jsou dluhopisy, které jsou rizikovější než nemovitosti a měly by tudíž poskytovat vyšší výnos (5-8%). Bohužel díky současné deformované situaci na tuzemském peněžním a nemovitostním trhu (nedostatek nemovitostí, přebytek peněz) nabízený výnos z dluhopisů podle mého již neodpovídá podstupovanému riziku a z pohledu drobného investora bych volil raději něco jiného. Nakonec máme akcie. Nejvyšší riziko, ale také nejvyšší možný výnos nad 10%. Investovat můžete buď sám (koupíte nemovitost, dluhopisy, akcie) nebo přes zprostředkovatele (koupíte nemovitostní, dluhopisový či akciový fond). Fondy jsou pohodlnější, ale také výrazně nákladovější (platíte % za správu aktiv, vstupní a výstupní poplatky). Tzv. finanční poradci a reklamy lákají na očekávané výnosy bez započtení nákladů. Výnos 3-5% může v prospektu vypadat dobře, ale už Vám neřeknou, že třeba polovinu Vám pak strhnou na poplatcích.  Když investovat, pak bych osobně volil raději přímý nákup aktiv na sebe než fondy. Dobré podmínky pro obchodování na kapitálových trzích má Fio banka (přívětivá aplikace připomínající internetbanking, nízké poplatky).  ZOBRAZIT CELÝ DOTAZ A ODPOVĚĎ

Pojmy ve slovníku

100% Hypotéka

Půjčka, která pokryje celou koupi. Taková je 100% hypotéka. LTV této hypotéky je 100 %, což znamená, že vám banka půjčí peníze na celou odhadní cenu nemovitosti, kterou ručíte. Díky 100% hypotéce tak získáte dost peněz na nákup domu či bytu nebo například na výstavbu. Zároveň ale musíte počítat s vyšším úrokem než u menších půjček. Pro banky je totiž úvěr bez spoluúčasti klienta rizikovější, a proto jsou jeho podmínky přísnější. V současnosti navíc čeští poskytovatelé 100% hypotéky neposkytují. Česká národní banka totiž v roce 2016 zpřísnila podmínky pro získání hypotéky a jejich součástí bylo také ukončení 100% hypoték. Banky tak nabízí maximálně 90% hypotéky. Pouze u 5 % objemu poskytnutých půjček smí být LTV vyšší než 90 %. Přesto existuje možnost, jak pomocí půjčky na bydlení získat dost peněz na úhradu celé kupní ceny nemovitosti. V podstatě tedy můžete dosáhnout na 100% hypotéku. Jak na to? Musíte ručit více nemovitostmi. Kromě kupovaného bytu či domu to může být například nemovitost rodičů. Samozřejmě ale platí, že majitel této nemovitosti musí s ručením souhlasit. Díky ručení více nemovitostmi se zvýší hodnota zástavy. I při 90% či menším LTV tak získáte peníze na nákup vybraného domu či bytu. Banky navíc obvykle umožňují druhou nemovitost z hypotéky vyvázat, jakmile splatíte potřebnou část úvěru. Dál tedy ručíte pouze kupovaným domem či bytem. Další možností je dofinancovat hypotéku dalším úvěrem. Například úvěrem ze stavebního spoření. ZOBRAZIT CELÝ VÝZNAM

Běžný účet

Běžný účet je základním produktem všech českých bank. Jedná se o základní účet pro platební styk, který slouží zejména pro ukládání peněz a peněžní transakce. V dnešní době je běžný účet nezbytný k základním finančním operacím a vyžaduje ho většina zaměstnavatelů k tomu, aby na něj svým zaměstnancům mohla zasílat výplatu. Jaké jsou funkce běžného účtu?Běžný účet plní několik základních funkcí: Vkládání a výběr peněz: Jednou z klíčových funkcí je vkládání peněz a jejich výběr.Bankovní převody: Prostřednictvím běžného účtu je možné provádět bankovní převody ve prospěch jiných lidí, úřadů nebo firem.Platby kartou: Se založením běžného účtu se pojí získání jedné nebo více platebních karet, které umožňují platit bezhotovostně.Placení výdajů: Pomocí běžného účtu je možné jednoduše zadat trvalý příklad, inkaso nebo SIPO.Bankovní identita: Se založením běžného účtu máte možnost využívat internetové bankovnictví, jež může posloužit i pro takzvanou bankovní identitu.Výhody běžného účtu„K hlavním výhodám běžných účtů patří bezpečnost, vložené peníze jsou totiž ze zákona pojištěny do výše ekvivalentu 100 000 EUR (cca 2,5 mil. Kč). Nespornou předností je i skutečnost, že většina bank nabízí sjednání i vedení běžného účtu zdarma. Běžný účet je zárukou pohodlného placení i příjmu plateb. Získáte díky němu i dokonalý přehled o všech transakcích,“ říká Petr Jermář, specialista na finance z portálu banky.cz. Nevýhody běžného účtuBěžný účet je kromě výhod spojený i s několika nevýhodami. Patří k nim zejména skutečnost, že běžné účty zpravidla nebývají na rozdíl od spořicích účtů nijak úročeny. Setkat se můžete také s různými poplatky, například za výběr z bankomatů cizích bank nebo za výběr peněz v zahraničí. Jak vybrat běžný účet?V dnešní době takřka všechny banky nabízejí běžný účet zdarma, jinými slovy můžete získat běžný účet, jehož sjednání a vedení je zdarma. Na co se při výběru zaměřit, aby se vám podařilo vybrat nejvýhodnější bankovní účet? Úroková sazba: Valná většina běžných účtů v současné době žádný úrok nenabízí, výjimečně však můžete narazit i na běžné účty s úrokem, obvykle však velmi nízkým.Podmínky: Běžné účty se mohou lišit svými podmínkami, některé banky mohou mít například bezplatné vedení účtu podmíněno minimálními měsíčními výběry apod.Poplatky: Základní funkce jsou u běžných účtů zpravidla zdarma. Pokročilejší funkce ale mohou být spojené s poplatky.Dostupnost banky: V potaz byste měli při výběru vzít i dostupnost nejbližší pobočky zvolené banky a jejich bankomatů.Další produkty banky: Při výběru je dobré se zaměřit také na další produkty banky, ať už se jedná o spořicí účet nebo hypotéku.Mobilní aplikace a internetové bankovnictví: Ověřit byste si měli i to, zda banka nabízí mobilní aplikaci a internetové bankovnictví, které vám usnadní správu peněz.Podpora okamžitých plateb: Řada lidí od bankovního účtu vyžaduje podporu okamžitých plateb.Bonusy: Některé banky za založení běžného účtu nabízejí nejrůznější bonusy nebo slevy.Zákaznický servis: V případě, že se něco pokazí, oceníte kvalitní zákaznický servis dostupný 24/7. ZOBRAZIT CELÝ VÝZNAM

Srovnáváme hypotéky od

© Banky.cz 2024, všechna práva vyhrazena