Banky.cz Bankovní poradna zdarma #100,Dotaz v bankovní poradně

Jak a kde můžete platit kartou k běžnému účtu Artu Pip?

Dobrz den mam dotaz ,ma tchzne dostala kartu k beznemu uctu artu pip,ctela bych vedet kde s ni muze vsude platit dekuji ottova hezky den

Dobrý večer,

kartou (ať už kreditní či debetní) je možné platit ve všech obchodech vybavených terminálem pro karetní transakce - většinou bývá na dveřích samolepka s logem Mastercard, VISA či American Express. Případně se ptejte obsluhy. Embosovanými kartami je navíc možné platit i online.

Petr JermářBanky.cz