Banky.cz Bankovní poradna zdarma #32,Dotaz v bankovní poradně

Co se stane s mým účtem u Raiffeisenbank im Stiftland, když mě exekutor zablokuje?

Dobry den, chtěla bych se zeptat jestli exekutoři zablokujou ucet u Raiffeisenbank im Stiftland eg dekuju moc za odpověď

Dobrý den,

pokud se jim onen účet podaří dohledat, tak zcela určitě ano. Vtip je v tom, že neexistuje žádný centrální registr účtu, tedy pokud chce kdokoliv (exekutor, finanční úřad) zjistit, kde máte vedený účet, musí obeslat všechny bankovní instituce v Čechách, resp. na světě, aby se informace dohledal. Občas se obešle jen několik vytipovaných větších bank, takže šance na nevypátrání nějaká je.