Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #23800,Blokace účtu, kryptoměny, AML

Blokace účtu, kryptoměny, AML, Běžný účet

Běžný účet s bonusem 3 000 Kč
18.7.2024 Běžný účet

Dobrý den, prodával jsem kryptoměnu přes P2P na burze Binance. Banka zablokovala účet a požaduje potvrzení transakce podle zákona AML. Potvrzení jsem poslal. V bance mi neřekli, jak dlouho mám čekat. Lidé říkají, že kontrola trvá roky a na peníze můžete zapomenout. Mohu vrátit peníze z účtu? Jsou peníze navždy ztraceny?

Dobrý den, peníze určitě nejsou navždy ztraceny, délka kontroly závisí velmi na míře spolupráce (jak rychle bance dodáte požadované dokumenty)..