Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #24155,Brigáda navíc v insolvenci

Brigáda navíc v insolvenci, Exekuce a insolvence

Běžný účet s bonusem 3 000 Kč

Dobrý den, mám insolvenci druhým rokem a zvažuji brigádu. Ze stálého zaměstnání mi chodí 19-20 tisíc čistého Brigáda by dělala cca 7 tisíc čistého. Srážky by se prováděly i z brigády nebo se srážka udělá z obou výdělků dohromady? Kolik by mi z brigády zůstalo? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, vždy se sčítají všechny Vaše příjmy a srážka se počítá z celkového měsíčního příjmu (dle počtu vyživovaných osob). Odhadem Vám bude z brigády zůstávat třetina a zbytek půjde úmor Vašich dluhů (nemáte-li děti ani manželku).