Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #22995,Chybí mi příjem pro vstup do insolvence

Chybí mi příjem pro vstup do insolvence, Exekuce a insolvence

Běžný účet s bonusem 3 000 Kč

Dobrý den, chci se zeptat, kdybych žádala o insolvenci, ale můj jediný příjem jsou peníze za pečování a můžu platit těch 2 200 Kč splátku, šlo by, aby třeba někdo z rodiny napsal smlouvu, že by mi dorovnal chybějící příjem pro žití? Děkuji

Dobrý den,

ano, nedostatečný příjem v insolvenci lze řešit darovací smlouvou (tu Vám může napsat kdokoliv - nemusí jít jen o člena rodiny).