Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #23983,Dar ze zahraničí

Dar ze zahraničí, Podvod

Běžný účet s bonusem 3 000 Kč
30.8.2024 Podvod

Dobrý den, mám ten samý problém s darem ze zahraničí. Už se to táhne dlouho a až teď došlo na to, že musím zaplatit poplatek za ověření a otevření složky, ve které jsou dokumenty pro banku, aby vydala dar. Chtějí 4 tisíce liber. Vůbec nechápu, že bych mněl tak velkou částku platit za to, že mi někdo něco daruje. Pochopím 200 liber. Když se ptám, ať mi dají oficiální webové stránky jejich úřadu, tak odpověď je, že jsou státní zaměstnanec pro dědictví a finance. Píši to jednoduše. Ono je to složitější. Děkuji za každou vaší odpověď.

Dobrý den, jde o podvod, nikomu žádné peníze za smyšlené poplatky neposílejte, ani korunu. Žádný dar ze zahraničí nedostanete - podvodníci se z Vás pouze snaží vytáhnout peníze.