Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #23803,Dlužník pracuje načerno v insolvenci

Dlužník pracuje načerno v insolvenci, Exekuce a insolvence

Běžný účet s bonusem 3 000 Kč

Dobrý den, dlužník pracuje načerno v insolvenci. Napsal jsem email ins. správci, ten to neřešil. Chtěl jsem pomoci věřitelům.

Dobrý den, jaký máte prosím vztah k dlužníkovi a jeho insolvenci? Jste věřitel, který má pohledávku přihlášenou do insolvence? Jako účastník ins. řízení se můžete obrátit i na soud. Jak přesně jste prosím vše oznámil ins. správci? Pokud to bylo formou anonymního emailu, možná správce neměl chuť anonym řešit. Oficiálně podaný a podepsaný podnět by řešen byl. Nikdo by samozřejmě načerno pracovat neměl. Dlužník v insolvenci by taktéž neměl odklánět peníze před věřiteli. To jsou podněty, které by ins. správce řešit měl.