Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #23729,Helvetia

Helvetia, Podvod

Běžný účet s bonusem 3 000 Kč
2.7.2024 Podvod

Dobrý den, objednala jsem si produkt z Helvetie, u které byly dvě čísla účtu pro placení. Částku za produkt jsem zaplatila na jeden účet a peníze se mi vrátily. S bankou jsem se radila, jestli se domluvit s Helvetií, nebo zaplatit na druhý účet. Zaplatila jsem na druhý účet a peníze se mi také vrátily. Nevím, co od toho mám očekávat. Můžete mi poradit?

Dobrý den, u těchto šejdířů doporučuji nic nenakupovat. Jejich obchodní praktiky balancují na hraně zákona (agresivní telemarketing, nucený/automatický odběr dalšího zboží po první objednávce). Vrácení platby berte jako velké štěstí.