Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #23676,Hem-Nagel

Hem-Nagel, Podvod

Běžný účet s bonusem 3 000 Kč
19.6.2024 Podvod

Dobrý den, já jsem se taky asi někam dostala do Hem-Nagel 🤦‍♀️ Za celou dobu jsem od nich dostala jen 3 600 Kč, ale teď jsem chytla nějaký balíček a musím tam vložit 65 000 Kč, abych prý vyhrála 183 000 Kč. Samozřejmě jsem je nevložila a tak jsem té paní ve slušnosti napsala, že dál pokračovat nechci a její odpověď byla, že to musím dohrát, že zatím poslala žádost, abych měla čas na zpracování, jinak budu mít prý na mém účtu problém s kreditem. Nevím jak tohle mám brát. Jen mám strach, aby na mě nedošel nějaký dluh a nebo něco takového. Tohle kdybych věděla, tak bych v životě tohle nehrála.

Dobrý den, jde o podvod. S podvodníky se více nebavte, nereagujte na jejich emaily a samozřejmě nic neplaťte. Netřeba mít obavy z dluhu či jiných komplikací.