Banky.cz Bankovní poradna zdarma Hypoteční poradna #23614,Hypotéka v exekuci

Hypotéka v exekuci, Hypoteční poradna

Dobrý den, když chci hypotéku a mám exekuce, ale ručil bych nemovitou věcí kterou chci koupit, je to možné? Budu splácet exekuce i hypotéku, protože můj plat v zahraničí bude dělat 90 000 Kč. Je tato možnost?

Dobrý den, v exekuci ani 3-5 let po exekuci Vám hypotéku nikdo neposkytne. V exekuci Vám z příjmu zůstává pouze nezabavitelné minimum, neměl byste z čeho hypotéku splácet. Pro získání hypotéky je taktéž třeba mít dostatečný průměrný příjem za posledních 12 měsíců (bance musíte doložit, kolik jste si v minulosti skutečně vydělal - ne kolik si plánujete vydělávat v budoucnu).