Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #22001,Insolvence a kontrola obydlí

Insolvence a kontrola obydlí, Exekuce a insolvence

Běžný účet s bonusem 3 000 Kč

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, mám insolvenci ještě skoro na 4 roky a třeba časem bych se chtěla stěhovat k příteli. Tak mě zajímá, jestli to ničemu nevadí a jestli náhodou pak třeba by je nezajímalo, jaký má přítel majetek a jestli nebudou chodit na kontrolu pak k němu domů. Vše řádně platím každý měsíc. Děkuji moc za odpověď.

Dobrý den,

během insolvence může být obecně zkoumáno místo vašeho reálného pobytu. Návštěvu ins. správce tak nelze vyloučit, nicméně v průběhu insolvence a při řádném splácení je to nepravděpodobné.