Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #23955,Jsem krásná a nemám na splátky půjčky

Jsem krásná a nemám na splátky půjčky, Půjčka

24.8.2024 Půjčka

Dobrý den, položila jsem dotaz 24.8. pod hlavičkou "Nestíhám splácet konsolidované půjčky". No odpověděl mi jakýsi pan Petr Jermář a toto jsem ještě tedy nezažila. No žijte o chlebu a vodě????? Prosím????? Jsem krásná žena, vypadám o min. 11 let mladší než jsem. Jsem na jedné seznamce, kde si hledám muže pro vážný vztah. A píší mi mladší muži, kteří mají zájem o dejme tomu románek s velice dobrým finančním bonusem. Takže pán pokud někoho nevidí, tak ať nesoudí, fakt mně urazil. Szia

Dobrý den, vzala jste si půjčky, ty jste nestíhala splácet, ale povedlo se je konsolidovat u banky za dobrých podmínek (nižší úrok, delší splatnost, nižší měsíční splátka 3 000 Kč). To jsou super podmínky. Nyní nezvládáte splácet ani tuto jednu konsolidovanou půjčku, kde je splátka ve výši případných srážek v insolvenci (vstupem do insolvence byste si nepomohla) a prosíte o radu. Jediným řešením je dočasně snížit své výdaje (odpustit si všechny Vámi uváděné zbytné výdaje jako oblečení či vybavení bytu - lidově žít o chlebu a vodě) či zvýšit své příjmy (brigády, směny navíc). Nikdo Vám další peníze nepůjčí, jiné řešení ve Vašem případě opravdu není. Vaši krásu Vám přeji, ale finanční problémy Vám to nevyřeší. I ženy co vypadají o 11 let mladší se musí naučit dobře hospodařit. Prostitucí si samozřejmě přivydělávat můžete, ale takováto doporučení klientům opravdu dávat nebudeme.