Banky.cz Bankovní poradna zdarma Banka #23974,Kdo mi proplatí šek?

Kdo mi proplatí šek?, Banka

Běžný účet s bonusem 3 000 Kč
29.8.2024 Banka

Dobrý den, mám jednodolarovky z roku 2003 a 50ti dolarovky z let 1996, 2004 a 2006. Do kdy jsou platné? Dále cestovní šek na 100 USD American Express Travellers. Kde ho mohu směnit? Děkuji, Šlaisová

Dobrý den, dolarové bankovky jsou platné, udáte je v běžném oběhu. S šekem to bude horší - v ČR/Evropě se šeky příliš nepoužívají, většina bank s nimi nepracuje. V ČR šeky proplácí jen největší banky a to výhradně svým klientům.