Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #22543,Mohu insolvenci rozdělit na dva lidi?

Mohu insolvenci rozdělit na dva lidi?, Exekuce a insolvence

Běžný účet s bonusem 3 000 Kč

Dobrý den, mám dotaz. Jsem s exmanželem v manželské insolvenci - může nám soud rozdělit třeba insolvenci napůl, když on má větší podíl? Já mám 4% dluhu a on 96%? Nebo musím platit až do konce s ním, když mi nenechávají více jak 18 000 Kč a platím 2x vyšší nájem než on. Děkuji

Dobrý den,

insolvenci máte společnou, rozdělit ji nelze (leda ukončit a požádat o oddlužení znovu jen sama za sebe - což by se asi nevyplatilo, pokud již nějakou dobu splácíte).