Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak je to s chatou, kterou vlastní otec. Ale pozemek si pronajmu já s tím, že ji musím vložit do katastru nemovitostí. Pozemek budu mít v pronájmu na pět let. Pozemek je cizí a chata na něm stojí. Přijdu o ní v insolvenci? Děkuji
Dobrý den, před dvěma lety jsem měl exekuci a blokaci na účtu, kdy jsem využil svého práva na jednorázový výběr. Exekuce byla následně vyřešena a účet mi byl odblokován a mohl jsem ho opět volně používat. Nyní mi byl účet opětovně zablokován kvůli exekuci a chci se zeptat - když se jedná o novou exekuci a novou blokaci, mám nárok na jednorázový výběr ve výši trojnásobku životního minima? Děkuji za odpověď
Dobrý den, prosím, chci se zeptat na platnost bankovek (dolary). Mám bankovky hodnoty 1 dolar z roku 2013, dále 5ti dolarovku z roku 2013, 10ti dolarovku z roku 2006 a 2017, 50ti dolarovku z roku 2009 a 100 dolarovku z roku 2006. Vše v hodnotě 402 dolarů amerických. Prosím, chci se zeptat, jestli jsou platné a mohu s nimi platit. Pokud by už v platnosti nebyly, jak mám prosím postupovat? Děkuji za ochotu.
Dobrý den, jsem v insolvenci a mám invaliditu 3. stupně. Soud mi ponechal auto z důvodu postižení na nohy k dopravě po doktorech atd. Jedná se o škodu Fabií 1 v hodnotě cca 10-15 tis. Nyní mám možnost auto vyměnit za větší ve stejné hodnotě bez jakéhokoliv doplatku z obou stran. Je možné tuto výměnu provést? Děkuji za odpověď.
Bankovní poradna slouží jako služba návštěvníkům a registrovaným uživatelům portálu Banky.cz.
Bankovní poradna je neutrální a nestranná a Vaše dotazy se snažíme vyřešit v co nejkratší možné době a co nejefektivněji s ohledem na Vaší situaci.
Bankovní poradna je bezplatná a využití informací z naší bankovní poradny je na Vaše vlastní riziko, provozovatel portálu Banky.cz nenese žádnou odpovědnost za nesprávně pochopené informace či misinterpretaci našich odpovědí.