Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #23851,Nemám práci, jsem na ÚP, potřebuji půjčit peníze

Nemám práci, jsem na ÚP, potřebuji půjčit peníze, Půjčka

2.8.2024 Půjčka

Dobrý den, potřebují půjčku jenom 4 000 Kč. Jsem na úřadě práce, v evidenci. Kdo mi půjčí doopravdy, aby v tom nebyl podvod?Když chci půjčit, abych zaplatila jen to co si půjčím. Děkuji

Dobrý den, bez stálého příjmu ze zaměstnání/podnikání Vám téměř nikdo peníze nepůjčí. Dle Zákona o spotřebitelském úvěru musí věřitel před poskytnutím půjčky prověřit dlužníkovu schopnost půjčené peníze vrátit. A to jde bez pravidelného příjmu v evidenci na ÚP velmi špatně. První půjčku zdarma (vrátíte jen to co si skutečně půjčíte) nabízí Zaplo a to na 30 dní a až do výše 16 000 Kč. Stačí se ale o den zpozdit a začne naskakovat extrémně vysoké RPSN v řádu tisíců procent. Pokud jste si 100% jista, že půjčené peníze ve lhůtě 30 dnů vrátíte, požádejte o první půjčku u Zaplo. V opačném případě si raději vůbec nepůjčujte - byl by to Váš definitivní konec (extrémně vysoké RPSN a/nebo podvodné nabídky).