Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #23829,Nepřipsala se mi platba na účet Tipsport

Nepřipsala se mi platba na účet Tipsport, Platba

Běžný účet s bonusem 3 000 Kč
27.7.2024 Platba

Dobrý den, zaslal.jsem platbu přes tento účet online na Tipsport 107-4691720207/0100. Peníze z bankovního účtu odešly, ale nepřidaly se na účet Tipsport. Co mám dělat? A platba byla zamítnuta.

Dobrý den, pokud byla platba z Vašeho běžného účtu zamítnuta, pak neproběhla a je třeba ji případně zadat znovu. Pokud platba proběhla (nebyla zamítnuta, peníze odešly) ale nepřipsala na na Váš účet u Tipsport, pravděpodobně jste zapomněl zadat identifikační prvky (variabilní symbol) - v takovém případě kontaktujte technickou podporu Tipsport (společně platbu dohledáte a připíšete na Váš účet).