Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #23916,Nestíhám splácet půjčky po splatnosti, nikdo mi už nechce půjčit

Nestíhám splácet půjčky po splatnosti, nikdo mi už nechce půjčit, Půjčka

14.8.2024 Půjčka

Dobrý den, chtěl bych se zeptat - ocitl jsem se bohužel v situaci, kdy nevím jak splácet své půjčky, mám jich hodně (celková částka cca 200 000 Kč). Bohužel mám i nebankovní, kde musím neustále prodlužovat termíny za samozřejmě velké poplatky. Hrozně rád bych si chtěl vzít nějakou větší půjčku, kterou bych to dokázal splatit a mohl tak splácet jen jednu půjčku a mít konečně klid. Zkusil jsem požádat online přes Fio (kde mám účet), ale napsali mi, že nejbližší možný termín kdy budu moci zažádat o půjčku je až na konci měsíce (a bojím se že tam mi to i tak, také neprojde). Zkusil jsem zažádat online i v Monetě, ale bohužel také nic. Není divu, ano mám půjčky velmi často po splatnosti, ocitl jsem se v takovém kolečku kdy nestíhám řádně splácet. Hrozně by se mi ulevilo, kdyby se našlo něco, někde kde mi by byli ochotni půjčit a mohl jsem tak splatit všechny najednou a díky tomu splácet jen jednu půjčku a samozřejmě méně a mít nesmírně veliký klid, jen už nevím co dělat. Předem strašně moc děkuji za odpověď a rady.
S přáním hezkého dne, Jan

Dobrý den, s negativními záznamy v registrech dlužníků (opožděné splátky, půjčky po splatnosti) Vám nikdo nepůjčí ani korunu. Nikdo Vás ze současných dluhů nevyplatí, refinancování ani konsolidace půjček bohužel možná není. 200 000 Kč naštěstí není extrémně velký dluh, lze to řešit. Máte 2 možnosti:

  • snižte výdaje na nezbytné minimum (život a chlebu a vodě), zvyšte své příjmy (brigády, směny navíc) a splácejte co to jde - takto byste měl být schopen se dluhů zbavit za 6-12 měsíců
  • požádejte o insolvenci