Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #23763,Odměna v práci a insolvence

Odměna v práci a insolvence, Exekuce a insolvence

Běžný účet s bonusem 3 000 Kč

Dobrý den, po podepsání dohody o ukončení pracovního poměru dne 1.7 mi bude v srpnu vyplacena odměna ve výši dvou mezd (jelikož byla dohoda podepsána už v červenci). V červenci nemám odpracováno vůbec nic. Výplatu bude tvořit pouze zmíněná odměna. Jedna se o mimořádný příjem nebo zaměstnavatel vypočítá z odměny klasickou výplatu kterou dostanu a zbytek půjde ins. správci? Děkuji

Dobrý den, v tomto případě se bude odměna považovat za klasickou výplatu, ze které se provedou srážky a zbytek Vám bude vyplacen. V insolvenci se za mimořádný příjem považuje např. dar, dědictví, výhra v loterii atd.