Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #24038,Udělal jsem úvěrový podvod, získám půjčku?

Udělal jsem úvěrový podvod, získám půjčku?, Půjčka

12.9.2024 Půjčka

Dobrý den, před nějakou dobou jsem dostal podmínku za úvěrový podvod (zatajil jsem skutečný příjem). Dnes mám již dobře placenou práci a chtěl bych si vzít půjčku na vybavení nového bydlení. Otázka tedy zní, jestli má vůbec cenu zkoušet podávat žádost, když jsem v podmínce a ještě za úvěrový podvod. Děkuji za případnou odpověď.

Dobrý den, kdy přesně jste se úvěrového podvodu dopustil? Banky obvykle přihlíží pouze k prohřeškům mladším 3-5 let.