Banky.cz Bankovní poradna zdarma Osobní a rodinné finance #23816,Vrácení peněz po rozvodu

Vrácení peněz po rozvodu, Osobní a rodinné finance

Běžný účet s bonusem 3 000 Kč

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o radu. Maminka se vdala a na její účet pro svého manžela jeho expřítelkyně zaslala peníze co měl uložené na jejím účtu. Nyní se po necelém roce rozvádí z důvodu podvodu a psychického týrání jak maminky samotné tak části rodiny. Peníze manžel utratil. Po odstěhovaní manžela ke své expřítelkyni se kterou maminku podváděl expřítelkyně požaduje zaslané peníze vrátit po mamince s výhrůžkami, že pokud nezašle peníze do určitého data, tak se obrátí na soud a peníze za každou cenu z maminky dostane i přes to, že je manžel utratil. Maminka je zcela zoufalá a nevíme jak máme tedy postupovat. Rad bych požádal o radu děkuji, s přáním hezkého dne Martin

Dobrý den, přítelkyni exmanžela stručně odpovězte, že zaslané peníze byly exmanžela a ten je již utratil. Více se s dotyčnou nebavte a na výhrůžky nijak nereagujte. Kéž bychom žili v ideálním světě, kde má každé své peníze uložené na svém účtu. Češi jsou v ukládání svých peněz na cizí účty z nepochopitelného důvodu světovými přeborníky.