Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #23668,Výměna auta v insolvenci

Výměna auta v insolvenci, Exekuce a insolvence

Běžný účet s bonusem 3 000 Kč

Dobry den, jsem v řešení insolvence, čekám na soud. Auto mi bylo ponecháno z důvodu dojíždění do práce. Mohu vyměnit vůz? Vlastním Škodu Octavii 2 Laurin a Klement a výměna by byla za Audi B7. Oba dva majitelé já i pán jsme se shodli na nedostatcích vozů a smluvně by se jednalo o vůz za vůz. Je to možné? Auto je můj prostředek k tomu, abych zvládal platit své dluhy. Nemohou mi ho vzít? Mám 3 směnný provoz, tak právě se chci zeptat, jestli lze vyměnit vůz za vůz. Auta jsou cenově stejná, i rok výroby 2008.

Dobrý den, doporučuji vše předem konzultovat s Vaším ins. správcem. Na ponechání auta není právní nárok, ale z důvodu zajištění příjmů to dává smysl. Auto by mělo být přiměřené hodnoty.