Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #23929,Výplata na účet v exekuci

Výplata na účet v exekuci, Běžný účet

Běžný účet s bonusem 3 000 Kč
19.8.2024 Běžný účet

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak to je, když mám exekuci. Chtěla bych si založit účet, aby mi mohl zaměstnavatel posílat výplatu, ale mám exekuce a bojím se, aby mi to exekutor neobstavil. Nebo je možné si nechat posílat výplatu na dětský účet?

Dobrý den, výplatu si nechte zasílat na svůj běžný účet a v případě blokace účtu ze strany exekutora požádejte o převedení blokovaného účtu do režimu chráněného účtu. Důrazně nedoporučuji posílat výplatu na cizí účty (ani dětské účty).