Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #22305,Zrušení společné insolvence

Zrušení společné insolvence, Exekuce a insolvence

Běžný účet s bonusem 3 000 Kč

Dobrý den, pokud jeden z dlužníků požádá telefonicky či e-mailem ins. správce o zrušení společné insolvence manželů, předpokládám, že o tomto správce informuje a konzultuje to s druhým dlužníkem (manželem) nežli podnikne nějaké další kroky a bude informovat soud že? Mockrát děkuji.

Dobrý den,

u manželů se obecně předpokládá, že jednají ve shodě. Žádost o zrušení insolvence se podává písemně a v případě společného oddlužení manželů je vyžadován podpis obou manželů.