Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #22368,Zrušili mi insolvenci

Zrušili mi insolvenci, Exekuce a insolvence

Běžný účet s bonusem 3 000 Kč

Dobrý den, 31.10. 2023 mi byla zrušení Oddlužení kvůli nesplácení splátek a teď mám že zákona se právo odvolat. A mě zajímá, když mi teď běží 15 denní lhůta, můžou na mě věřitelé? Nebo musí čekat až uteče ta 15 denní lhůta? A pokud podám odvolání, tak musí čekat znova jak rozhodne soud? Děkuji moc

Dobrý den,

exekuční vymáhání ze strany věřitelů může být zahájeno až po ukončení insolvence (musí uplynout stanovená lhůta pro odvolání/soudní rozhodnutí musí nabýt právní moci). Bylo-li ukončení insolvence oprávněné, nemá smysl podávat odvolání.