Banky.cz Bankovní poradna zdarma #1383, Dotaz v bankovní poradně

Jak zajistit, aby banka převedla platbu do jiné banky s kódem 5400 ABI a neodmítala jednorázové platby jako je KB a další? Návod na postup.

jak ma udelat aby banka primula pladbu do jine banky co ma kod 5400 abi mi neodmitala pladbu jednorazovi prikas ke uhrade jako su kb a dalsi a jak ma postupovat dal

Dobrý den,

nejjednodušší je podat platební příkaz osobně pomocí internetbankingu. Při podání platebního příkazu na přepážce pomocí pobočkového pracovníka roste šance, že dojde k chybě (nedorozumění/chybné číslo účtu, atd.). Platba UPC na účet u banky s kódem 5400 určitě realizovat bez problému jde. Zkuste to pomocí internetbankingu či navštivte pobočku banky ještě jednou.

Petr JermářBanky.cz