Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #1579, Dotaz na běžný bankovní účet

Jak zřídit internetbanking pro dítě?

26.9.2014 Běžný účet

Dobrý den,náš syn má ůčet u éry.U této banky nelze zřídit internetbanking.Synovi bude 12 let.Má nějaká banka tuto službu?.Děkuji

Dobrý den,

internetbanking k dětskému účtu (pouze pasivní přístup, tedy je náhled na zůstatek - nelze provádět platby) nabízí např. Komerční banka a Česká spořitelna. Aktivní internetbanking do 15 let věku nenabízí žádná banka. Obecně dětské účty nabízí málo bank, tedy zde není bohužel velká konkurence/výběr.