Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #1686, Dotaz na běžný bankovní účet

Jak zaplatit zboží zakoupené přes internet do polského účtu Raiffeisen Bank Polska SA?

1.12.2014 Běžný účet

Platba do PL. Zakoupeno zboží přes internet. Platba 1841Kč do vaší pobočky Raiffeisen Bank Polska SA, účet: PL 54 1750 1064 0000 0000 2364 4878, kod: RCBWPLPW. Bydlím v Habrovanech okr.Vyškov. Na naší poště platbu neznají uskutečnit. Mohu platit kartou, převodem nebo složenkou na vaší pobočce v Brně? Děkuji za radu Luboš Uher

Dobrý den,

nejsme banka, ale pouze poradenský portál. Česká pošta má v nabídce převody hotovosti na zahraniční účty - pomocí poštovní poukázky Z/A. Pokud Vám i přesto pošta nechce vyhovět a chcete-li peníze poslat přes banku, bude třeba si ve Vámi vybrané bance otevřít běžný účet - bez toho Vám banka převod neuskuteční. Pro jednorázovou platbu za zboží do zahraničí v takto malém objemu doporučuji využít elektronické platební nástroje jako Paypal či přímo platbu kartou online.