Jak získat půjčku v bance jako student s platnou ISIC kartou?

Nejlevnější půjčka od Zonky
1.9.2015 Půjčka

Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat . Pokud si chci půjčit nějaké peníze v bance jako student. A mám kartu isic s platností do 12 . měsíce roku 2015.ISIC= international student identity card. Platí to jako potvrzení ke studium a stačí to k tomu aby mi to banka schválila ? Děkuji

Dobrý den,

bude záležet na benevolenci konkrétní banky - někde ISIC stačí, jinde chtějí bohužel přímo klasické papírové potvrzení s razítkem školy.

Nabízí se otázka, zda není výhodnější si půjčit normálně bez statutu studenta. U studentských půjček sice není třeba dokládat příjem, ale zato potřebujete ručitele. Úrok studentské půjčky je dnes srovnatelný s běžnými půjčkami moderních nízkonákladových bank (Equa Bank, Air-Bank, ZUNO Bank: 9-10%).