Nejlepší konsolidace, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
23.2.2016 Půjčka

Dobrý den, na konci ledna jsem se telefonicky dotazovala ohledně konsolidace pujček u vaší banky. Vaše pracovnice mi odeslala email s formulářem pro potvrzení příjmů a emajlovou adresu kam mam poslat potřebmé dokumenty které mi řekla. 4.2 jsem emajl s přílohou všech dokumentů odeslala na adresu pujckaonline@csob.cz a od té doby se mi nikdo neozval . Již 2x jsem sama telefonovala jak to vypadá ale pokaždé mi bylo řečeno že se sami ozvete. Měsíc se mi zdá docela dlouhá doba na to aby mi někdo podal informace. Děkuji za odpověď

Dobrý den,

nejsme ČSOB ani jiná banka, ale poradenský portál.

S žádostí o konsolidaci se doporučuji obrátit na Equa bank, která nabízí oproti ČSOB mnohem výhodnější podmínky (nulové poplatky, výrazně nižší úrok/RPSN). Kompletní přehled všech půjček zde (porovnání dle RPSN a modelových splátek pro půjčených 50 000 Kč na 2 roky). Stačí kliknout na RePůjčka - konsolidace "Sjednat online". Touto cestou je možné vše vyřídit v řádu několika málo dnů.