Kde je můj výpis z účtu?

25.9.2016 Běžný účet

Prosím o výpis z účtu XXX/2700 Každý měsíc posílám 500,- Kč. Do dnešního dne nemám od Vás žádný výpis A. Suchánková

Dobrý den,

nejsme UniCredit Bank, ale poradenský portál - žádost o papírový výpis z účtu směřujte prosím na vaši banku.

Přes internetbanking je možné si vygenerovat výpis osobně kdykoliv a zdarma. Papírový výpis zasílaný poštou může přijít i na několik desetikorun.