Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #3189, Bez zjišťování bonity klienta

Bez zjišťování bonity klienta, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
23.11.2016 Půjčka

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda by šlo si půjčit peníze, bez nějaké evidence někam do registru CNB, Solus atd. jako když mi je půjčí kamarád, jestli mi rozumíte. Nejde o to že bych měl nějaký záznam, žádný nemám splátku mám a poctivě splácím, klidně se podívat mohou. Řeším momentálně rekonstrukci úvěrem že stavebka a bylo mi řečeno, že jsem si nedávno půjčil, kde to vzali, jak to vědí, a prý si nemám žádnou brát jinak mi to zamitnou. Momentálně potřebuji peníze a nemohu jít do mé banky, jinak to pravé že jsem si půjčil bude někde zapsáno a to já nechci aby to někdo věděl. Doufám že pochopíte jak to myslím vidí přesně kolik a u koho. Děkuji za rady. Jeslí něco takového existuje.

Dobrý den,

dle nově platné legislativy Vám nikdo nemůže půjčit bez toho, aniž by se důkladně přesvědčil o tom, že úvěr budete schopen splatit. Tedy všichni si Vás musí důkladně proklepnout - kolik máte již půjčeno, zda řádně splácíte, kolik vyděláváte a utrácíte. Žádná banka Vám bez takto důkladné kontroly Vaší bonity (a v případě kladného vyřízení žádosti následného záznamu do registrů o půjčené částce) nemůže půjčit.

Je to i pro Vaše dobro - většina lidí co má více než 1-2 úvěry končí v exekucích/osobním bankrotu. Za zničený život přece půjčené peníze nestojí.