Ze Slovenska do ČR, Platba

12.12.2016 Platba

Dobry den, chctela by sem se zeptat, když budu preposilat ze Slovenskeho učtu Slovenska spořitelna na česky učet Air Bank, aky bude kurs a aky bude poplatek za prevod. Dekuji

Dobrý den,

za odeslání platby v EUR zadané online zaplatíte 0,2 EUR, na pobočce 1,2 EUR. Příjemce v Air Bank zaplatí za přijetí platby 25 Kč (cca 1 EUR). Platba v EUR se do CZK přepočte až na účtu příjemce dle kurzu Air Bank

Platbu lze poslat i přímo v CZK, což díky vysokému poplatku za odchozí platbu (250 Kč/cca 9 EUR) pro Vás a příchozí platbu (100 Kč/cca 4 EUR) pro příjemce nedoporučuji. Pak by se použil kurz Slovenské sporitelny.