Co dělat, když po zaplacení poplatků se mi na účtu objeví záporný zůstatek?

Nejlevnější půjčka od Zonky
4.3.2017 Půjčka

Na uctu jsem mel - 2 900 Kč za poplatky. Po zaplaceni se srovnala dluzna castka...po 15 dnech mam ale na uctu -26 000 Kč. Jak je to mozne, jak se vuci tomu branit?

Dobrý den,

kontaktujte svoji banku, u které máte veden běžný účet (a od které jste si případně půjčil peníze) a informujte se, za co byly poplatky a jiné minusové položky účtovány. Jedná se o účet nebo půjčku? Pokud o účet, nemohl jste peníze třeba vybrat či něco zaplatit?