Banky.cz Bankovní poradna zdarma #493, Dotaz v bankovní poradně

Jak zajistit přístup k spořicímu účtu pro syna během cesty do České republiky?

mame u vas sporozirovy ucet,zijeme na Floride USA.Nas syn tento mesic cestuje do Ceske republiky poradte mi co mame udelat aby mel pristup k nasemu kontu .(plnou moc)?neni na kontu napsany. anna olejnicek

Dobrý den,

nejsme Vaše banka, ale bankovně poradenský portál.

Dispoziční práva lze zřídit třetí osobě pouze při osobní návštěvě pobočky, kde by byla nutná Vaše a synova přítomnost zároveň.

Vhodnější ve Vašem případě bude se dostat k penězům skrz internetbanking.