Banky.cz Bankovní poradna zdarma #54, Dotaz v bankovní poradně

Jak obnovit účet a získat kartu po delší absenci?

Dobrý den chtěl bych se zeptat mám u vaší banky ůčet dlouhou dobu sem ho neužíval byl sem ve výkonu trestu ale těd bych ho potřeboval ale bohužel nemám kněmu žádné doklady jen výpis z účtu a potřeboval bych také zařídit kartu do bankomatu atd.dá se stím něco dělat?

Dobrý večer,

nejsme přímo banka, ale pouze informační portál. Pokud účet nebyl zrušen, měl by být stále funkční a plně k dispozici - doporučuji ověřit na infolince či nejbližší pobočce. Zřízení karty a obnovení přístupu např. do internetbankingu by mělo pak být záležitostí několika málo dní.