Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #22297, Hypotéka nebo Zonky půjčka

Hypotéka nebo Zonky půjčka, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
25.10.2023 Půjčka

Dobrý den, pracuji v Německu, mám smlouvu na dobu neurčitou, je mi 20 let a můj příjem je 50-53 000 Kč čistého. Chtěl bych si koupit byt za 980 000 Kč. Přemýšlel jsem nad hypotéku a menší půjčkou na rekonstrukci. Nebo 1 200 000 Kč od Zonky na koupi a zbytek na rekonstrukci. Co myslíte, že je lepší varianta? Bojím se, že když budu mít hypotéku, zamítnou mi půjčku. Mám nějakou šanci to takhle udělat? Nebo šanci, že mi Zonky půjčí takovou částku? Předem děkuji za odpověď, s přáním krásného dne.

Dobrý den,

obecně můžete mít více půjček i hypoték - jediným omezujícím faktorem je vaše schopnost všechny úvěry splácet. Váš čistý příjem je naprosto dostatečný pro získání úvěru nad 1 mil. Kč (v případě potřeby byste si mohl půjčit na hypotéku i výrazně více peněz). Zonky půjčka a hypotéka se liší především dobou splatnosti. Půjčku od Zonky můžete splácet max. 10 let, hypotéku běžně až 30 let, výjimečně i déle. Kolik byste chtěl měsíčně splácet? Kontaktujte prosím naše hypoteční poradce vyplněním formuláře - vše s Vámi proberou a doporučí nejlepší možné řešení.