Potřebujete rychlou půjčku ve výši 800 000 Kč? Zjistěte, jaké jsou možnosti a jaké banky by mohly schválit váš žádost.

Nejlevnější půjčka od Zonky
24.3.2019 Půjčka

Dobry den, nutne potrebuju cca do 10 dni pujcit 800 000 Kc. Plat v hrubem je 30 000 Kc, vydaje na domacnost cca 5 000 Kc. Myslite, ze mi nejaka banka pujci takovy obnos? A navic ze to schvali v tak kratkem obdobi? Moc dekuji za odpoved.

Dobrý den,

výše splátek všech úvěrů nemůže překročit 45% Vašeho příjmu. Při splatnosti 8 let a RPSN 5% by měsíční splátka byla 10 500 Kč. Z hrubé mzdy 30 000 Kč odhaduji Váš čistý příjem na cca 23 000 Kč (limit 45% činí 10 350 Kč). Je to tedy velmi na hraně.

Schválit půjčku do 10 dní není problém, ale banka bude chtít písemné potvrzení zaměstnavatele o výši Vašeho příjmu. Bude tedy záležet i na rychlosti mzdové účtárny vašeho zaměstnavatele.