Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #8303, Konsolidace mikropůjček

Konsolidace mikropůjček, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
16.12.2019 Půjčka

Dobrý den, když jsem v bance žádal o konsolidaci která byla schválená ale při návštěvě pobočky se zjistilo, že 2 z více úvěru nelze konsolidovat kvůli tomu, že to jejich systém nedokáže, tak tím pádem museli udělat žádost novou s výjimkou těchto dvou úvěru, že bych je doplatil sám. Je tedy možnost na schválení stejná nebo se na to přihlíží nějak jinak? Jde o úvěry v celkové výši cca 5 000. Děkuji

Dobrý den,

nebankovní mikropůjčky v celkovém objemu 5 000 Kč nekonsolidujte ale rovnou splaťte. Dejte si v práci směnu navíc nebo 2 víkendové brigády a těch 5 000 Kč vyděláte a problému se definitivně zbavíte. Nebo si od banky půjčte nové peníze (nežádejte o konsolidaci) a těmito novými penězi staré půjčky splaťte (nemusí to za Vás dělat banka jako při konsolidaci, pokud to technicky neumí).